HAGO COMPANY od lat specjalizuje się w produkcji i sprzedaży maszyn i urządzeń przeznaczonych dla rolnictwa i energetyki. Doświadczenie i współpraca z różnymi firmami, jak i osobami prywatnymi, nauczyła nas wykonywać sprzęt jakościowo najlepszy i funkcjonalny.
Przez okres ostatnich paru lat znacząco powiększył się nasz park maszynowy, jak i kadra pracownicza. Pozwoliło nam to wykonywać swoje produkty, jak i świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Główną, przewodnią myślą firmy jest „Rolnictwo i Energia”. Slogan ten jest wizytówką naszej firmy od lat. Odzwierciedla on pozycję naszej firmy zarówno na rynku krajowym, jak i w kontaktach z partnerami z Europy.
Naszym założeniem na najbliższy okres jest chęć powiększenia ilości zadowolonych klientów, asortymentu sprzedaży i usług. Liczymy na nawiązywanie nowych kontaktów z firmami rynku krajowego oraz zagranicznego.

Chcemy, aby te wszystkie czynności pozwoliły jeszcze bardziej obniżyć koszty produkcji, podnieść status firmy na rynku i pozostać bezkonkurencyjnym.

Zapraszamy do współpracy przedstawicieli handlowych, dealerów maszyn rolniczych, hurtownie i sklepy. Zapewniamy rabaty i profesjonalną obsługę.