Firma HAGO od lat specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży stołów/przystawek do zbioru rzepaku, gorczycy, kopru, trawy nasiennej do kombajnu zbożowego marki Bizon Z056 / Z058.

Okres żniw rzepakowych jest zbyt krótki, dlatego jego zbiór musi się odbywać bardzo sprawnie. Duży problem stanowi osypywanie nasion. Zbyt wczesny zbiór rzepaku oznacza mniejsze plony i małą oleistość. Aby zniwelować straty do minimum podczas żniw rzepakowych, dobierając odpowiedni termin koszenia, nieodzowne jest zastosowanie stołu/przystawki do zbioru rzepaku z aktywnymi rozdzielaczami łanu.

W ten sposób unika się strat z powodu pękających łuszczyn, a osypujące się nasiona opadają na stół. Przy wydłużeniu podłogi zespołu żniwnego straty zmniejszają się parokrotnie. Oszczędności podczas zbiorów sięgają rzędu ok. 350kg/ha, minimalizują się koszty związane z eksploatacją kombajnu, czasem pracy.

Ważną funkcję sprawują także aktywne rozdzielacze łanu (kosy boczne), które dzielą korony łanu efektywniej i bardzo precyzyjnie. Zależnie od techniki koszenia zalecamy jednostronne lub obustronne stosowanie kos. Stoły do rzepaku Bizon Z056/Z058 wyposażamy w kosy boczne mechaniczne napędzane od podajnika ślimakowego.


Specyfikacja:

 1. Szerokość robocza zespołu żniwnego: 4,20 m
 2. Wydłużenie zespołu żniwnego: 1,0 m
 3. Część robocza zespołu żniwnego: 0,8 m
 4. Liczba rozdzielaczy aktywnych: 2 szt
 5. Długość rozdzielaczy aktywnych: 1,30 m
 6. Rozdzielacze aktywne ruchome: jedna listwa tnąca
 7. Liczba palców podwójnych: 28 szt
 8. Palce podwójne: Bizon Record
 9. Masa własna: 230 kg
 10. Podwójnie malowany
 11. Kolor niebieski
 12. Ściany boczne: blacha 8 mm, 5mm
 13. Osłony boczne: blacha 1,5 mm
 14. Podłoga zespołu żniwnego: blacha nawierzchniowa profilowana
 15. Kosa główna Gerlach
 16. Śruby mocujące: klasa 8/8, 12/9
 17. Wałek: 25 mm
 18. Rura Ø60,3
 19. Podpory boczne motowideł
 20. Długi targaniec z łożyskiem
 21. Półksiężyc napędu kosy głównej
 22. Blachy podwyższające boki stołu

Udzielamy upustów sezonowych, gwarantujemy transport, pomagamy w uzyskaniu środków finansowych w kredycie lub leasingu. Oferujemy serwis gwarancyjny, pogwarancyjny i zapewniamy części zamienne.

W celu zasięgnięcia dalszych informacji prosimy o kontakt.